İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
UŞAK
Uşak Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

696 SAYILI KHK KAPSAMINDA SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ DUYURU 20 Şubat 2018
foto
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar çerçevesinde; Müdürlüğümüzde bu şartları taşıyan ve şuanda çalışmakta olan iki personel, kanun kapsamında kadroya geçmek için Müdürlüğümüze başvurularını yapmış olup, başvurularla ilgili iş ve işlemler 01 Ocak 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan Tebliğ doğrultusunda yapılmaktadır.
[Devamı]
BANAZ DERBENT KÖYÜNDE CIVA İHBARI 07 Şubat 2018
foto
07.02.2018 TARİHİNDE SAAT 10:40' DA 156 JANDARMA EKİPLERİNDEN BANAZ İLÇESİ DERBENT KÖYÜNDE BİR EVDE ARAMA SIRASINDA CİVA BULUNDUĞU İHBARI ALINMIŞTIR. JANDARMADAN GELEN TALEP ÜZERİNE EV ORTAMINDA CIVA BUHARI OLUP OLMADIGININ TESPİTİ AMACI İLE 3 KİŞİLİK ARAMA KURTARMA EKİBİMİZ 1 ARAMA KURTARMA ARACIYLA 10:50' DE OLAY BÖLGESİNE HAREKET ETMİŞTİR. YAPILAN ÖLÇÜMLERDE ORTAMDA CİVA GAZINA RASTLANMAMIŞTIR. EVDE 3 ADET KAP İÇERİSİNDE BULUNAN CİVA JANDARMA TARAFINDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLMEK ÜZERE ALINMIŞTIR. YAPILAN ÖLÇÜM SONUÇLARI TUTANAKLA KAYIT ALTINA ALINARAK EKİBİMİZ 13:15' DE OLAY YERİNDEN AYRILMIŞTIR.
[Devamı]
ÜLKEMİZİN 5 YILINI BİRLİKTE PLANLAYALIM 05 Şubat 2018
foto
ÜLKEMİZİN GELECEK 5 YILINI BİRLİKTE PLANLAYALIM Ülkemiz gelecek 5 yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyan ulusal kalkınma planı çalışmaları Kalkınma Bakanlığı tarafından başlamıştır. Toplumun tüm kesimlerinin plandan beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/473257/lang-tr adresinde bir anket çalışması düzenlenmiştir.
[Devamı]
KAYNAK YÖNETİMİ HİZMET GRUBU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 15 Aralık 2017
foto
Kurumumuzda yapılan hizmet grubu eğitimleri kapsamında 14.12.2017 tarihinde Kaynak Yönetimi Hizmet Grubu eğitimi gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personel, TAMP, AYDES, ilgili hizmet grubu ve alt ekiplerinin görevlerine dair eğitime tabi tutulmuştur.
[Devamı]
SATIN ALMA VE KİRALAMA HİZMET GRUBU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 14 Aralık 2017
foto
Kurumumuzda yapılan hizmet grubu eğitimleri kapsamında 14.12.2017 tarihinde Satın Alma ve Kiralama Hizmet Grubu eğitimi gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personel, TAMP, AYDES, ilgili hizmet grubu ve alt ekiplerinin görevlerine dair eğitime tabi tutulmuştur.
[Devamı]
BARINMA HİZMET GRUBU EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 13 Aralık 2017
foto
Kurumumuzda yapılan hizmet grubu eğitimleri kapsamında 13.12.2017 tarihinde Barınma Hizmet Grubu eğitimi gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personel, TAMP, AYDES, ilgili hizmet grubu ve alt ekiplerinin görevlerine dair eğitime tabi tutulmuştur.
[Devamı]
Bilgi Yönetimi İzleme ve Değerlendirme Hizmet Grubu Eğitimi Gerçekleştirildi 12 Aralık 2017
foto
Kurumumuzda yapılan hizmet grubu eğitimleri kapsamında 12.12.2017 tarihinde Bilgi Yönetimi İzleme ve Değerlendirme Hizmet Grubu eğitimi gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personel, TAMP, AYDES, ilgili hizmet grubu ve alt ekiplerinin görevlerine dair eğitime tabi tutulmuştur.
[Devamı]
Uşak Üniversitesi'nde Düzenlenen Temel Afet Bilinci Eğitimi 12 Aralık 2017
foto
12.12. 2017 tarihinde Kurumumuzca Uşak Üniversitesi'nde "Temel Afet Bilinci Eğitimleri" kapsamında eğitim verilmiştir. İlgili görsellere yandaki resim panelinden erişilebilir.
[Devamı]
ARAMA VE KURTARMA HİZMET GRUBU EĞİTİMİ 12 Aralık 2017
foto
Kurumumuzda yapılan hizmet grubu eğitimleri kapsamında 12.12.2017 tarihinde Arama ve Kurtarma Hizmet Grubu eğitimi gerçekleştirilmiştir. Çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personel TAMP, AYDES ve ilgili hizmet grubuna dair eğitime tabi tutulmuş ve araç parkındaki tam donanımlı bir arama ve kurtarma aracı hakkında eğitim kapsamında katılımcılara bilgi verilmiştir.
[Devamı]
14-16 Kasım 2017 Tarihleri Arasında İcra Edilen KBRN Farkındalık Eğitimleri 16 Kasım 2017
foto
KBRN eğitimleri kapsamında İlimize gelen Afyonkarahisar AFAD KBRN ekibi 3 gün boyunca yoğun bir eğitim programı gerçekleştirmişlerdir. 14-16 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimler 2 ayrı kısımda icra edilmiştir: KBRN Temel Bilgileri ve "Şüpheli Paket Eğitimi" KBRN Hizmet Grubu'na verilen eğitim ve masabaşı tatbikat 14-15 Kasım tarihlerinde Afyonkarahisar'dan gelen eğitmenler eşliğinde KBRN hakkında temel bilgiler verilmiş olup eğitimin öğlenden sonraki kısmında "Şüpheli Paket Eğitimi" icra edilmiştir. Bu eğitimle çeşitli kurum ve kuruluşlardan gelen personele olay anında nasıl hareket etmeleri gerektiği, nelere dikkat etmeleri ve nasıl bir hareket tarzı ifa etmeleri gerektiği anlatılmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   89101112